2016 m.

Gruodžio 28 d. 19 val. mišios ir kalėdinių giesmių vakaras Žvėryno Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčioje.
Lapkričio 10 d. 18 val. Nacionaliniame Dramos teatre Vilniuje labdaros koncertas kartu su japonų chorais.
Spalio 2 d. 12 val. mišios Kryžių Švč. Mergelės Marijos Rožinio Karalienės koplyčioje (Lazdijų raj.) ir koncertas po jų.
Birželio 12 d. 12 val. mišios Daugailių Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje (Utenos raj.) ir koncertas po jų.
Birželio 10 d. 17 val. festivalis "Dainuojame Vilniui".
Birželio 2 d. koncertas "Pasitinkame vasarą" Vilniuje, Karoliniškėse.
Gegužės 8 d. Mišios ir koncertas Aukštadvario Kristaus atsimainymo bažnyčioje Šv. Stanislovo atlaidų metu
Sausio 3 d. choras Libro giedojo mišiose Kaišiadorių Kristaus Atsimainymo katedroje ir po mišių surengė kalėdinių giesmių koncertą.


2015 m.

Gruodžio 27 d. mišios ir kalėdinių giesmių koncertas Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje (Vilnius).
Gruodžio 3-13 d.
Kelionė į Japoniją (nuotraukų galerija).
Balandžio 11 d. Mišios ir koncertas Troškūnų Švč. Trejybės bažnyčioje.
Vasario 27 d. 7-asis "Libro" gimtadienis, ypatingas koncertas.
Vasario 7 d. Dalyvavimas "Dainos mylėtojų choro" gimtadienyje Verkių rūmuose.

2014 m.

Gruodžio 28 d. Kalėdinis koncertas Aušros vartų Šv. Teresės bažnyčioje.
Gruodžio 20-21 d. Kelionė į Rygą, koncertas Lutera Evaneliski Liuteriski bažnyčioje.
Gruodžio 15 d. Suomijos nepriklausomybės dienos minėjimo koncertas Televizijos bokšte.
Choras pirmą kartą pasipuošia naujais mūsų siūtais tautiniais drabužiais.
Birželio 6 d. Tradicinis festivalis Televizijos bokšte "Dainuojame Vilniui". Dalyvavo svečiai iš Vengrijos choras "Stella Chamber Choir".
Gegužė Dalyvaujame Punsko lietuvių festivalyje. Kartu aplankėme senąsias lietuvių žemes.
Kovo 17 d. Dainų šventės atranka. Komisija padėkojo už tiksliai ir labai gerai atliktus kūrinius - praėjome su pagyrimu.
Vasaris Koncertas - mūsų mylimos vadovės jubiliejus.

2013 m.

Gruodžio 29 d. dovanojome "Kalėdinį koncertą" Vilniaus Šv. Kryžiaus bažnyčioje. Koncertas buvo stebuklingas.
Gruodžio 06 d. koncertavome Suomijos Nepriklausomybės dienai paminėti.
Lapkričio 11 d. koncertavome "Bendravimo šventėje" su Mikalojaus Noviko dainomis.
Spalio 14 - 26 d. kelionė į Italiją į Cantus Angeli chorų festivalį.
Birželio
15 d. kelionė į Latviją: dalyvavome miestelio Smiltene šventėje. Ne tik dainavom bet ir prisišokome.
Birželio 7d. Ketvirtasis chorų festivalis "Dainuojame Vilniui".
Be choro Libro dalyvavo Vilniaus rajono Rudaminos "Ryto" gimnazijos mišrus choras "Balsų mozaika" (vadovė Lina Jaskevičienė, vyrų grupės vadovas Kęstutis Jaskevičius), Širvintų mišrus choras "Dermė" (vadovė Jurga Sarpauskienė) ir Archajinio folkloro grupė "Kaukuras" (vadovas Vytautas Lukšas).
Birželio 1d. Koncertas Vilniaus universiteto Gamtos fakulteto Didžiojoje auloje meninės veiklos 5 metų sukakčiai paminėti. Koncerte kartu dalyvavo Vilniaus muzikos mėgėjų simfoninis orkestas (vadovas Tadas Šileika) ir solistė Ilona Pliavgo.
Vasaris Choro 5-erių metų gimtadienio koncertas. Penkerių metų sukakčiai surengėme tradicinį gimtadienio koncertą, kuriame pasirinkus kūrinius atlikome solo, duetu, trio...

2012 m.

vasaris - „Libro“ chorui 4-eri!
Gimtadienis, gimtadienis...
Šiemet tęsėme tradiciją choro gimtadienio koncerte atlikti pasirinktus kūrinius solo, duetu, tio... kaip tik širdis geidžia su visa garso aparatūra.
F. Lėjaus ir M. Podberzkio „Koks keistas likimas“ Kęstučiui Skomskui daina ne vien apie meilę jai - moteriai, kartu tai daina apie nenugalimą muzikos trauką... apie tuos, kurių daug dienų prabėga veltui, kol neskamba daina.
Meksikiečių liaudies dainą „Šokis ant sombrero krašto“ atliko Lilija Girnienė ir Lilijana Zarankienė;
Gytis Stakėnas atliko H. Žiro „Paryžiaus padangę“;
A. Varlamovo ir N. Ciganovo „Raudonas sarafanas“ atliko Aliona Pasičnik;
E. Di Capua ir V. Russo „Maria, Mari“ atliko Artūras Mažylis;
Ch. Bruno ir G. Bušoro „Paryžiaus tango“ atliko Indrė Gilienė;
P. Mayfield, aranžuotė M. Carbow „Hit the Road Jack“ atliko parodomoji „Libro“ choro grupė;

2011 m.

Gruodžio 28 d. koncertas šv. Ignoto bažnyčioje
Ilgai žiema bus tamsi, be sniego.
Kur žmogui nueiti, kur sielai priglusti?
Koncertais Kalėdų bažnyčia Ignoto
Viliojo, žavėjo ir skelbė: „Nubuskim“!

Šis koncertas pabaigė 2011 m. Kalėdinius koncertus šv. Ignoto bažnyčios parapijoje. Giedojome nuoširdžiai, šventai.

Gruodžio 22 d. koncertas prekybos centre „Ozas“
Prieš pat šv. Kalėdas ne tik Kalėdas Kalėdų senelis rūpinasi dovanomis. Dovanų ieškojo ir prekybos centro lankytojai. O mes jų nuovargį po darbo dienos nuskaidrinome Kalėdinėmis melodijomis.

Gruodžio 17 d. koncertas Taikomosios dailės muziejuje
Angelo ragas pakvietė panirti į muzikos garsų gelmę. Koncerto konferancje Patricija Zarankaitė pranešinėjo kūrinius, lengvi Lilijanos rankų mostai atvėrė balsus. Intencija sutapo su atlikėjų jausmais, tvyrojo užburianti dvasia. Kartu su mumis solistė Austėja Lukaitė atliko G. Caccini „Ave Marija“ ir A. Vivaldi „Veni veni“. Koncertą papuošė instrumentinė muzika: Viktorija Zabrodaitė (fleita), Jelena Alymova (smuikas), Danguolė Belazaraitė (violančelė), Violeta Vaičiulienė (fortepijonas) ir Vytautas Mockūnas (klarnetas ir saksofonas). Kas mes būtumėme be Lilijanos? Ir kur būtume buvę tą gruodžio 17 d.? Neabejotinai tokia popietė prasminga, praturtinanti mūsų sielas.

2011 m. vasarą dvi savaites keliavome po Vokietiją.

Mišriam kameriniam Vilniaus Karoliniškių seniūnijos chorui „Libro“ buvo tik treji, dar vaikystė, tačiau jo nariams netrūksta nei atkaklumo, nei drąsos imtis atsakomybės ir atstovauti Vilniui tarptautiniu mastu. 2011 m. birželio 24 – liepos 3 dienomis choro laukė Vokietijos muzikos mėgėjai Erfurte ir Hofe.
Išsiruošėme į kelią parengę dvi programas – populiariųjų dainų ir religinių giesmių. Vadovė Lilijana Zarankienė priminė keliautojo svajonės išsipildymo sąlygą: reikia suskaičiuoti 19 baltų žirgų. O svarbiausia - fantazijos erdvės: ką vadinti įkvėpimą nešančiu žirgu. Pradedame: Bad Muskau ir Lausitzers parkai, Pillnitz, Grossedlitz rūmai, Weesenstein, Moritzburgo, Wackerbartho, Kioningšteino pilys, „Saksonijos Šveicarijos“ ir „Čekijos Šveicarijos“ gamtos turtai, Bad Schandau terminiai baseinai, Veimaro, Erfurto, Meiseno, Drezdeno, Hofo, Karlovy Varų ir Prahos miestai... Aštuoniolika... Tai negi sėkmės nei svajonių išsipildymo net nevertėjo tikėtis? Jokiu būdu! Vilnius, mūsų sostinė, yra eikliausias įkvėpimo žirgas. Būtent Vilniaus miesto savivaldybės darbuotojų pastangomis mums sudaryta galimybė koncertuoti 50-metį švenčiančiame reprezentaciniame Erfurto egaparke!
Žydinčio Egaparko paviljone skambėjo lietuviškos „Už Raseinių, ant Dubysos“, „Šaltyšiaus“, „Šienapjūtės“ ir kitos dainos, taip pat po kelias užsienio kalbomis atliekamas dainas. Su Vilniumi susigiminiavusio Erfurto miesto rotušėje mūsų laukė svetingi valdžios atstovai, ir čia, posėdžių salėje, atskleidėme savo balsus. Tokia birželio 26-oji.
Liepos 1-oji. Intensyvi diena, nes bekeliaudami buvome nuvykę į Karlovy Varų kurortą Čekijoje. Kaip tik tą dieną vyko tarptautinio kino festivalio atidarymo šventė. Pasivaikščioję raudonuoju kilimu suvokėme, kad kur kas labiau patinka gyvai scenoje atlikti dainas, matyti žiūrovų reakcijas, todėl, atsisakę minties tapti kino įžymybėmis, skubėjome į Hofą koncertuoti šv. Mergelės Marijos bažnyčioje. Koncertui ruošėsi ir mišrusis Hofo miesto choras. Mūsų chorui atlikus E. Elgaro „Ave Verum Op.I, nr. 2“, F. L. Lucianio „Missa Parvula“ ir kitas giesmes, išklausius Hofo miesto choro repertuarą, žiūrovus sužavėjo jungtinio choro atliekamas kanonas „Dona nobis pacem“, A. Gretchaninovo „Cantate Domino“ ir bažnytinė giesmė „Laudate omnes gentes“.
„Kiek metų jūsų chorui?“ – „Treji.“ – „Treji metai šia sudėtimi?“ – „Ne, išvis treji metai.“ – „Negali būti!“ Tai Hofo choro prezidento Jono Kiuberio pokalbio su mūsų choristais nuotrupa. Galbūt negali, bet yra!
AUDRONĖ ZUBKAITIENĖ

Dainavome ne tik Erfurte ar Hofe. Mūsų balsai skambėjo Meisene ir Radebente, Drezdene ir Kionig-Štaine. Kur tik atrasdavome gražų kampelį, ten ir traukdavome dainą lietuvišką...
Mūsų metraštyje palinkėjimus surašė Vokietijos Erfurto žemės kultūros ministras, Hofo miesto burmistras, bene visas Hofo choras.


2011 m. birželio 14 d. gedulo ir vilties dieną
giedojome iškilmingose mišiose ir vėliau surengėme gedulingą koncertą Vilniaus palaimintojo Jurgio Matulaičio bažnyčioje.


2011 m. birželio 9 d. Dalyvavome Vilniaus Televizijos bokšte Karoliniškių bendruomenės šventėje-chorų koncerte.

Kartu su mumis dalyvavo: Karoliniškių senjorų choras, vadovas Bronislovas Jankauskas;
Medardo Čoboto Trečiojo amžiaus universiteto moterų choras, vadovė Lilijana Zarankienė; Vilniaus dailės akademijos kamerinis choras, vadovai Asta Rauduvaitė ir Arvydas Adamonis; Karoliniškių kapela, vadovas Algimantas Jazbutis.


2011 m. balandžio 27 d. Motinos dienos proga įkėlėme kojas (ir balsus) į Lietuvos Respublikos seimą.
Koncerte „Tau mano mamyte...“ koncerte ne tik atlikome keletą kūrinių, bet ir turėjome garbės gyvai pamatyti Seimo pirmininkę Ireną Degutienę.


2011 m. kovo 11 d.
Karoliniškių seniūnijos salėje surengėme koncertą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai atminti.


2011 m. vasario 12 d. gimtadienis! Gimtadienis !!!
Šventėme 3-ąją chro „Libro“ gimtadienį. Sukvietėme visus draugus, gimines, buvusius libriečius, visus visus, neabejingus muzikai! Šventė su visais privalomais atributais: svečiai, koncertas, sveikinimai, gėlės, blizgučiai, gera nuotaika...
Sveikino Karoliniškių seniūnė Violeta Gedminaitė, Karoliniškių bendruomenės pirmininkas Kęstutis Turonis, choro „Dobilas“ atstovas Rimantas Kaulakys.
Po koncerto ir sveikinimų smagiai vaišinomės šampanu, pyragais, užkandžiais... Smagiai pasibuvome!


2011 m. sausio 13-osios proga koncertavome Karoliniškių gimnazijoje.
20 metų praėjus... Ašaros byrėjo lyg anuomet...

2010 m.

2010 m. gruodžio 26 d. įvyko Kalėdinis koncertas Vilniaus Šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčioje.
Mums akompanavo koncertmeisterė Daiva Lukošienė,
Kartu koncertavo solistė Austėja Lukaitė.
Buvo tirai šalta, bet tik tol, kol nepradėjome giedoti. Pamaldos kam patiko, kam nelabai... Bet pratęsimui ir Šv. Kalėdų šventimui tai nepakenkė.

Gražūs brolių dominikonų žodžiai dar labiau sušildė:
„Su meile ir pagarba chorui „Libro“, kurie išdrįso užsukti įšaltą mūsų bažnyčią“
B. Mindaugas O. P.


2010 m. spalio 27 diena.
Pirmą kartą šventėme bendrą rudenį gimusių choristų gimtadienį. Padėjome pamatus naujai tradicijai :) :):)


2010 m. gegužės 20 d. mes dalyvavome Vilniaus Televizijos bokšto festivalyje.
Šiame festivalyje taip pat dalyvavo Karoliniškių senjorų choras, vadovas Bronislovas Jankauskas;
Medardo Čoboto Trečiojo amžiaus universiteto moterų choras, vadovė Lilijana Zarankienė;
Moterų choras „Ainotarret“ (suomija), dirigentė Niina Melasalmi.
Šis choras atliko devynias dainas. Visus sužavėjo suomių muzika, dainos, nuostabūs balsai...

2009 m.

Koncerto, vykusio 2009 m. gruodžio 19 d. Taikomosios dailės muziejuje (Arsenalo g. 3 A), repertuaras:
1. A.G „Cantate Domino“;
2. J. Arcadelt „Ave Maria“;
3. E. Elgar „Ave Marija“;
4. M. Lynn Lightfoot „Donna Nobis Pacem“;
5. T. Albinoni-Giazotto aranž. D. Prusevičiaus„O mio Signore askolta“;
6. L. Abarius, žodžiai H. Aušrienės „Tyliai, tyliai“;
7. M. Leontovich, aranž. P. J. Wilhausko, lietuviškas tekstas L. Zarankienės „Kalėdų varpai“
8. G. F. Hendelis „Džiaugsmas šiandien aplankė mus“;
9. I. Berlin, aranž. D. Prusevičiaus „White Christmas“.


Koncerto, vykusio 2009 m. gruodžio 27 d. Šv. Jono Bosko bažnyčioje, repertuaras:
1. Z. Bružaitė „Giesmė gerajam Ganytojui“;
2. J. Arcadelt „Ave Maria“;
3. E. Elgar „Ave Marija“
4. M. Lynn Lightfoot „Dona Nobis Pacem“;
5. „O Salutaris Hostia“
6. L. Cherubini „Veni Jesu“
7. L. Abarius, žodžiai H. Aušrienės „Tyliai, tyliai“;
8. M. Leontovich, aranž. P. J. Wilhausk, lietuviškas tekstas L. Zarankienės „Kalėdų varpai“
9. Giesmė „Christmas carol“;
11. Giesmė „Deck the hall“;
12. G. F. Hendelio „Džiaugsmas šiandien aplankė mus“;
13. Než. autoriaus „Hallelujah“


2008 m. - 2009 m. sezoną uždarėme sakralinėje aplinkoje - Švento kryžiaus bažnyčioje.
Seselių padėka sustiprino pasitikėjimą „Libro“ jėgomis.

2008 m.

2008 -tųjų metų ruduo.
Choriukas vėl susirinko tik šiek tiek pakitusios sudėties ir naujoje vietoje - Karoliniškių seniūnijos salėje... su seniūnės globa.
Pradėjom rimtas repeticijas, nes kaip žvaigždelė danguje, netolimoje ateityje švietė pirmasis rimtas choro pasirodymas Karoliniškių seniūnijoje.
Pirmasis rimtas, didelis, jauduliu pasipuošęs choro „Libro“ koncertas praėjo sklandžiai. Mums talkino ir jaunosios atžalėlės.

Repertuaras:
1. K. Banaitis „Už jūrių marių“;
2. S. Šimkus „Aukštai dangus“, „Per tamsią naktelę“, „Šaltyšius“;
3. G. Weiss, H. Peretti, L. Creator, O. Eriksson „Can't help falling in love“;
4. J. R. Johnson „Rock-a my soul“;
5. B. Carleton „Ja-Da“;
6. Spiritual „Nobody knows“;
7. Než. autorius „Hallelujah“;
8. I. Mažuikaitė, J. Degutytė „Vakaras prie lango“;
9. G. F. Hendelis „Džiaugsmas šiandien aplankė mus“;
10. Giesmės „Christmas carol“, „Deck the halls“;
11. I. Berlin „Baltosios Kalėdos“.

Po koncerto praleidome vakarą prie vaišėmis nukrauto stalo.

Šv. Kalėdų bei Naujųjų metų proga pradžiuginome antruoju koncertu.


Pati pradžia - 2008 02 09

Vieną šaltą žiemos vakarą, priglaudus klubo „Salvė“ vadovei Lilijanai Ablėnaitei, grupelė norinčių dainuoti susirinko į pirmąją choro „Libro“ repeticiją.
Repeticijos metu įsiamžinome ir pradėjome mokytis.

I-oji choro repeticija 2008 02 07. Dalyvavo:
1. L. Zarankienė
2. V. Makselienė
3. L. Girnienė
4. N. Jakubčionienė
5. N. Blažienė
6. L. Klingienė
7. A. Galkus
8. V. Jonaitis
9. V.Girnys
Kitose repeticijose prisijungė
10. T. Klinga
11. A. Mažylis
12. R. Tvaronaitė
13. J. Rimkus
14. Ž. Labutienė

Repertuaras:
1. J. Naujalis „Lietuva brangi“
2. J. Naujalis „Už Raseinių prie Dubysos“
3. Č. Sasnauskas „Kur bėga Šešupė“
4. K. Banaitis „Už jūrių marių“
5. J. Naujalis „Oi žiba žiburėlis''
6. S. Šimkus „Aukštai dangus“
7. S. Šimkus „Per girią-girelę“
8. S. Šimkus „Per tamsią naktelę“
9. S. Šimkus „Šaltyšius“
10. S. Šimkus „Per šilą jojau“
11. Gudavičius „Kur giria žaliuoja“
12. J. Arcadelt „Ave Maria“;
13. Než. autorius „Hallelujah“
14. L. Mason „Dieve, arčiau Tavęs“
15. J. R. Johnson „Rock-a my soul“
16. Liliuokalani „Aloha Oe“
17. B. Carleton „Ja-Da“
18. Spiritual „Nobody knows“